Православ’я на хмельниччині.Особистий сайт.

| Реєстрація | Вхід
Понеділок, 21.05.2018, 09:57
Вітаю Вас Гість | RSS
Слава Ісусу Христу
Категорії розділу
Мои файлы [56]
Пошук

Про шкідливість порнографії для сім"ї.
[ ] 27.10.2009, 17:35

Порнографія не створює бажання близькості, вона відчужує людей один від одного. Вона руйнує близькість в шлюбі. Порнографія штовхає на прояв сексуального насильства, в першу чергу, по відношенню до чоловіка...
    Звичка до еротичного і порнографічного має тенденцію гіпертрофувати статевий потяг, людина стає постійно сприйнятливою до збудження. Споживач порнографії, легкої або важкої, переносить свої сексуальні домагання на все, що зустрічає в житті, найбільш тяжкі випадки, коли до цього залучаються сім'ї, і не лише дружини.
    Напхана порнографією людина еротизує свою емоційну прихильність до дітей. І як результат, тати сексуально переслідують своїх дітей.
    1.Чи одружена людина чи ні, він знаходиться в небезпеці передачі інфекції порнографії в його поточний або майбутній шлюб.

     Всупереч тому, в що деякі хотіли б змусити нас повірити, сексуально зухвалі матеріали не покращують секс між чоловіком і дружиною. Порнографія створює нереалістичні уявлення про частоту сексу, специфічні статеві дії, і природу статевої реакції жінки. (Це лише деякі нереалістичні вистави). Реальне життя рідко доходить до того, що представлене на підробленому світі порнографії. І коли чоловік вимагає, щоб дійсність стала схожою на його фантазії, секс спустошує його і ушкоджує його дружину. В кінці обидва відчувають себе ображеними і менш зацікавленими в близькості один з одним.
    Далі, порнографія не створює бажання близькості, відчужує людей один від одного. Вона руйнує близькість в шлюбі. Один дослідник виявив, що чоловіки,які переглядають зображення моделей Плейбоя, в результаті тестування пізніше виявляли, що мають менше любові до дружини, чим інші чоловіки, які переглядали непорнографічні зображення.
    Багато чоловіків, які пожирають порнографію очима, порівнюють своїх дружин з тим, що вони побачили. І жодна дружина не може відповідати юному, бездоганно оформленому, накоченому, прикрашеному, силіконовому, збільшеному зображенню порномоделі.

     Одна дружина сказала: "Навіть коли я була дуже уважна до мого одягу і фігури, мій чоловік був все більш і більш критичний до того, як я виглядаю... Я не досить приваблива, щоб конкурувати з вічно молодими, хірургічно зміненими моделями.... В кінці він втратив весь інтерес до мене як до статевого партнера. Це здобуло таку руйнівну дію на мене, що я просто перестала вважати себе жінкою. Я занурилася через це в такий відчай, що просто перестала за собою стежити ."
    Зрозуміло, багатьом дружинам доводиться переживати важкі часи у зв'язку з падінням в порнографію. Одна дружина, яка зловила свого чоловіка за розглядом порнографії в Інтернеті, порівняла цю подію з бомбою, що розірвалася в її серці і шлюбі. Інша дружина відчула сильний біль, від того, що її використовують, і цей біль став ще сильніший після того, як вона поступилася вимогам її чоловіка спостерігати і повторно дивитися порнофільми. Її боротьба, щоб пробачити його і вірити в нього знову, величезна. Відновлення довіри до нього буде вельми тривалим процесом.
     2. Порнографія штовхає на прояв сексуального насильства, в першу чергу, по відношенню до чоловіка:
     Будь-який сексуальний досвід, навіть ментальний, залишає незгладимий слід в психіці людини. Ось чому спогади про сексуальні образи здаються настільки реальними. Статеві стосунки з людиною, яка дійсно дорога вам, накладають серйозний емоційний відбиток на все ваше життя, саме ці позитивні емоції укріплюють прихильність і любов між подружжям. При захопленні порнографією сексуальні стосунки з реальним партнером попадають під вплив фантазій і образів, які несвідомо переносяться зі світу марень в життя. Проблема стає актуальнішою, якщо порнографічні бажання несуть в собі насильство і статеве приниження хоча навіть легка форма еротизму володіє тим же ефектом. Останнім часом часто говорять про подружню проституцію, тобто про стосунки між чоловіками і дружинами, де секс стає інструментом сили і переваги. Недавно судовий розгляд у справі Лорени Боббіт наробив багато шуму в США. Ця молода жінка, доведена до відчаю постійними приниженнями з боку власного чоловіка, каструвала його. Визнавши пом'якшувальні обставини, судді виправдали її, а суспільство виразило широку підтримку.
     Причина в тому, що насильство і сексуальне приниження - звичайне явище в сім'ях. Багато чоловіків, одурманені порнографією, переносять свої сексуальні фантазії на дружин.
3.Порнографія гіпереротизує подружні стосунки і навіть доводить до кровозмішування:
      Звичка до еротичного і порнографічного має тенденцію гіпертрофувати статевий потяг, людина стає постійно сприйнятливою до збудження. Споживач порнографії, легкої або важкої, переносить свої сексуальні домагання на все, що зустрічає в житті, найбільш тяжкі випадки, коли до цього залучаються сім'ї, і не лише дружини. Напхана порнографією людина еротизує свою емоційну прихильність до дітей. І як результат, батько сексуально переслідує своїх дітей.

                                      Українською перекладено за матеріалами сайту Мир без порно

 

Категорія: Мои файлы | Додав: Batan
Переглядів: 1343 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
УвагаГОЛОВНЕ МЕНЮ:
Наше опитування
Ваш відгук про сайт

Всього відповідей: 249
Діє з 16.06.2009

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018 | Конструктор сайтів - uCoz