Православ’я на хмельниччині.Особистий сайт.

| Реєстрація | Вхід
Четвер, 21.11.2024, 21:46
Вітаю Вас Гість | RSS
Слава Ісусу Христу
Категорії розділу
Мои файлы [56]
Пошук

Кожен третій українець початкових класів вживає алкоголь!!!!
[ ] 04.02.2010, 10:22

     Наголошуємо: початкової школи! Тобто у віці до 10 років.
Дослідження, проведені Українським інститутом соціальний досліджень ім. Олександра Яременка дають ще більш непривабливу картину:

- у підлітковому  віці вже понад 90% дітей добре знайомі з алкоголем;

 - міцні спиртні напої входять у життя підлітків приблизно у 14 років;

- регулярно (частіше, ніж раз на тиждень) випивають 9% дітей у віці 13-14 років;

 кожен сьомий хлопчик у віці 15-16 років і кожна десята дівчинка такого ж віку. У 16-17 років «регулярно п'є» кожен п'ятий хлопчик і кожна сьома дівчинка.

- близько 3% українських хлопчиків і 1% дівчаток діагноз «алкоголізм» ставиться раніше, ніж настає повноліття.

Це офіційні дані. Громадські організації стверджують, що в будь-які офіційні цифри треба вносити дуже значні виправлення…

Схоже на правду, якщо згадати, що щорічно в Україні від алкоголю помирають понад 40 000 людей… 
                   Що ж сприяє розвитку алкоголізму в дітей?
- Особливості дитячої психології. Невпевненість у власних силах, притаманна дітям, можливість «почерпнути сили» в напоях, що розслабляють.

- Доступність алкогольних і слабоалкогольних напоїв. Заборона на продаж спиртних напоїв дітям працює далеко не скрізь. І 10-12-річних школярів, які купують пиво або іншу «слабоалколку», можна побачити практично в будь-якому магазині.

- Фізіологічні особливості організму дитини. У середньому діти одержують алкогольну залежність удвічі швидше, ніж дорослі. Й особлива «заслуга» в цьому – в слабоалкогольних (хоч дуже поширена думка, що вони майже нешкідливі) напитків.
                    Чим небезпечні слабоалкогольні напої
  Своїм хімічним складом, – попереджають наркологи та дієтологи. – Прагнучи покращити смак продукту, виробники додають у напій безліч ароматизаторів, барвників, підсилювачів смаку. Додайте до цього «диво-коктейлю» розведений солодкою водою спирт, наситьте вуглекислим газом – і «вирок із відстрочкою» для всієї травної системи готовий… Цукор затримує розпад алкоголю, що викликає набрякання головного мозку й пролонгацію наркотичного ефекту. Бульбашки оболонку кожної клітини тіла людину роблять практично прозорою. Спирт поширюється по всьому організму, практично не зустрічаючи опору...

 - Слабоалкогольні напої – найбільш пагубні для здоров'я навіть дорослої людини. А про дітей і говорити нічого – підбивають лікарі підсумок під сказаним.

- Крім того, слабоалкогольні напої формують так званий стиль поведінки алкоголіка, – стверджують наркологи. – Тобто звичку за короткий проміжок часу випивати багато, доходячи до високого ступеня сп'яніння. Дорослішаючи, дитина переходить до міцних напоїв, уже маючи в підсвідомості чітко записану програму поведінки: пити регулярно, у той самий час (одразу після уроків) і багато.

Не треба випускати з уваги й те, що алкоголізм як захворювання тіла – це не більше 6% проблеми. 94% припадають на ДТП у стані сп'яніння, побутовий травматизм, кримінальні дії, сімейні сварки та побутовий травматизм – не залишаються осторонь «силовики».

Чи допускаєш ти вживання своєю дитиною напоїв типу «джин із тоніком»?  Якщо так, то чому?                                               Автор: Лариса Воробйова

 

Категорія: Мои файлы | Додав: Batan
Переглядів: 1003 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
УвагаГОЛОВНЕ МЕНЮ:
Наше опитування
Ваш відгук про сайт

Всього відповідей: 260
Діє з 16.06.2009

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2024 | Конструктор сайтів - uCoz